/Plantilla Zalaeta

Plantilla Zalaeta

TEMPADA 2017 – 2018
SF2
 

4 Alba Quirós,. 7 Andrea Rivas, 8 Calíope García, 5 Emma Ordoñez, 10 Marta Fraga, 16 Inés Rivas, 9 Laura Vázquez, 14 Lidia Gudge, 3 María Pedreira, 1 Patricia Santos, 17 Susana Suarez, 12 Tania Cobos, 18 Noa Sánchez, 6 Paula Lema,Jorge Barrero, Fernando Cueto, José Mª “Chisco” Sánchez, Cristina G. Bermejo

 

SENIOR 1ª DIV GALEGA

                                                                                  

XUVENÍS 1ª DIVISIÓN LIGA GALEGA

                                                                                              

CADETES 2ª  DIVISIÓN LIGA GALEGA

INFANTILES 1ª DIV GALEGA


TEMPADA 2016 – 20217
SF2

1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA SENIOR FEMININA

1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA XUVENIL FEMI

 

1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA INFANTIL FEMININA

 

INFANTILES – ALEVINES


 

TEMPADA 2015 – 2016
                                                                                                                                       SF2
           

 1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA XUVENIL FEMININA

                                                                                                        1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA INFANTIL FEMININA

                                                                                                           2ª DIVISIÓN AUTONÓMICA CADETE FEMININA

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………….

TEMPADA 2014 – 2015
         
         SF2

 

LIGA GALEGA XUVENIL FEMININA

2ª DIVISIÓN A

……………………………………………………………………………………………………………………………………………

TEMPADA 2013 – 2014

COLOCADORAS:
CRISTINA GARCÍA BERMEJO, PATRICIA SANTOS FERNÁNDEZ , MACARENA CORBO       BOZZOLA.

LÍBEROS:
      SOFÍA HIDALGO ÁLVAREZ, NOEMÍ SÁNCHEZ DOMINGUEZ.

CENTRALES:
LYDIA ALONSO CARBALLO, MARGARITA ECHEVERRÍA, ANDREA RIVAS FIEL, OLALLA GARCÍA TAIBO.

OPUESTAS:
      PATRICIA SUAREZ BRAVO, IRENE VÁZQUEZ LAMAS.

RECEPTORAS:
      ROCÍO DURÁN PORTELA, SHEILA ARIAS LOURÉS, SARA DÍAZ GARCÍA.

ADESTRADORES:
     JORGE BARRERO AMOR E JOSÉ MARÍA SÁNCHEZ ABRUÑEDO.
 ……………………..

      LIGA GALEGA XUVENIL FEMININA
 

COLOCADORAS:
PATRICIA SANTOS , ELENA SARDIÑA.

      LÍBEROS:
PAULA LEMA.

     CENTRALES:
ANDREA RIVAS, LYDIA ALONSO, ALBA FERNÁNDEZ, NEREA TABEAYO E INÉS RIVAS.

    OPUESTAS:
ALBA QUIRÓS E RAQUEL REY.

    RECEPTORAS:
SUSANA SUAREZ, SARA R. AMARELLE, ANA CALVO E SARA ARMESTO.

     ADESTRADOR:  DAVID HERMIDA.
…………………………………..

DEPORTE ESCOLAR

INFANTIL A.

11 LUCÍA, 7 SALAM, 2 BEA, 6 ANDREA, 9 PAULA, 10 PAULA R., 14 MARINA, 5 INÉS,
8 MARÍA E 1 BLANCA.

ADESTRADORAS:  ANDREA E LAURA.
…………………………………………..

                                                    INFANTIL B.

11 TERESA, 12 NOELIA, 9 IRIA, 15 GABRIELA, 7 CECILIA, 8 MARÍA, 6 XOANA, 5  CLAUDIA, 2 EVA, 11 ALICIA, 14 ALMA E 10 GUENOA.

ADESTRADORES:  MERY, VICKY E MANUEL.

……………………………………

ALEVINES

__________________________________________________________________________________

TEMPADA 2012-2013

       SL2   

 

 

11  CRISTINA GARCÍA BERMEJO, COLOCADORA                 
18  NOEMÍ SÁNCHEZ DOMINGUEZ, LÍBERO
17  LAURA  LAGO COSTOYA, RECEPTORA                            
3    SOFÍA HIDALGO ÁLVAREZ, LÍBERO
13  LYDIA ALONSO CARBALLO, CENTRAL                             
9    OLALLA GARCÍA TAIBO, CENTRAL
12  MACARENA CORBO BOZZOLA, COLOCADORA             
2    PATRICIA
SUAREZ BRAVO, OPUESTA                
1    MARTA
FRAGA GUNTÍN, RECEPTORA                             
15  ROCÍO DURÁN PORTELA, RECEPTORA
5   MARTA ESPERANZA LLERA, COLOCADORA                     
14  SARA DÍAZ GARCÍA, OPUESTA
6   NANCY
CAMPOS FARIÑA, CENTRAL                                  
10  SHEILA ARIAS LOURÉS, RECEPTORA

ADESTRADORES:

 

                 JORGE
J. BARRERO AMOR, JOSÉ Mª SÁNCHEZ ABRUÑEDO E FERNANDO CUETO PEDROTTI.

__________________________________________________________________________________________

XUVENIL FEMININO

 

NOME
POSTO
NOME
POSTO
2
ALBA QUIRÓS VALLE
OPOSTA
18
PAULA MARTÍNEZ SOUTO
LÍBERO
15
ANDREA RIVAS FIEL
CENTRAL
11
RITA PRIETO PÉREZ
CENTRAL
8
MACARENA CORBO BOZZOLA
COLOCADORA
14
SARA DÍAZ GARCÍA
OPOSTA
1
MARTA FRAGA GUTÍN
RECEPTORA
9
SARA RIVERA AMARELLE
RECEPTORA
6
PATRICIA SANTOS FERNÁNDEZ
COLOCADORA
3
SOFÍA HIDALGO ÁLVAREZ
RECP/LÍBER
17 SUSANA SUAREZ BERMUDEZ DE
CASTRO
RECEPTORA 10 ANTÍA RODRIGUEZ SÁNCHEZ RECEPTORA

ADESTRADOR:   JORGE BARRERO AMOR
____________________________________________________________________________________

 

NOMBRE
PUESTO
NOMBRE
PUESTO
11
PAULA LEMA
RECEPTORA
1
IRENE VILLAVERDE
COLOCADORA
9
RAQUEL REY
RECEPTORA
14
PAULA BERMUDEZ
OPOSTA
12
SARA ARMESTO
CENTRAL
6
LYDIA ALONSO CARBALLO
CENTRAL
5
INÉS RIVAS FIEL
CENTRAL
7
ALBA PARDO
RECEPTORA
13
NEREA TABEAYO
OPOSTA
15
NATALIA DE PIAZZA
INFANTIL
3
ANA Mª CEBA BARRÓS
RECP/LÍBER
2
ANDREA RIAL VÁZQUEZ
INFANTIL
18
LAURA PARDO
OPOSTA
4
SALAM FDEZ. CASABELLA
INFANTIL
10
CARLA RODRIGUEZ
COLOCADORA

__________________________________________________________________________________

TEMPADA 2011-2012

EQUIPO ALEVÍN

         Lili,  Akalu, Roi, María, Blanca, Eva, Andrea, Carla, David, Carmen, Inés,    Adela,  Salam e Marina.  Adestradora, Almundena Díaz.

_____________________________________________________________________________________

CADETE  FEMININO B

Natalia Arriaza, Alicia Regueira, Raquel Lois, Vicky Chao, Alejandra Vera, Camilla Renatta, Paula Bermúdez, Laura Arriaza, Inés Rivas, Helena Conde, Irene Villaverde  y Andrea Feliz.   Adestradora: Noa Sánchez.

CADETE  FEMININO A

DORSAL
NOME
16
Andrea Rivas Fiel
Central
6
Ana María Ceba Barros
Receptora
12
                   Inés Rivas Fiel             Central
7
Miluska Alessandra Delgado Tesen
Líbero
4
Andrea Feliz Calvo
Colocadora
11
Paula Lema Costoya
Receptora
1
Lucía Maneiro Fernández
Colocadora
15
Laura Pardo Novo
Receptora
9
Raquel Rey López
Receptora
17
Lydia Alonso Carballo
Central
8
Nerea Tabeayo Martinez
Central
18
Irene María Villaverde Martínez
Colocadora
ADESTRADOR:
DAVID HERMIDA FERNÁNDEZ.
HORARIO DE ADESTRAMENTO:
 
LUNES             19.00  SAGRADA FAMILIA
MIÉRCOLES  19.00  SAGRADA FAMILIA
VIERNES         17.30  ZALAETA

___________________________________________________________________________________

2ª DIVISIÓN FEMININA

 

DORSAL
NOME
POSTO
Lucía Gónzalez Buján
Receptora
Susana Mª Naveira Campos
Central
Teresa Rincón Saavedra
Receptora
Paula Rodríguez Seoane
Colocadora
Amara Santos Pérez
Opuesta
Sofía Hidalgo Álvarez
Receptora
Paula Martínez Souto
Líbero
Rita Prieto Pérez
Central
Jessica López Rodríguez
Receptora
Patricia Santos Fernández
Colocadora
Andrea Rivas Fiel
Central

ADESTRADORES

   FERNANDO D. CUETO PEDROTTI
   ASIER GARCÍA DE DIOS MARDONES
HORARIO DE ADESTRAMENTO
    MARTES     20:00     ZALAETA

    XOVES       21.30     SAGRADA FAMILIA
_____________________________________________________________________________

XUVENIL  FEMININO

DORSAL
NOME
POSTO
Amara Santos Pérez
Opuesta
Macarena Corbo Bozzola
Colocadora
Paula Martínez Souto
Líbero
Sofía Hidalgo Álvarez
Receptora
Marta Fraga Guntín
Opuesta/Receptora
Jessica López Rodríguez
Receptora
Rita Prieto Pérez
Central
Andrea Rivas Fiel
Central
Antía Rodríguez Sánchez
Receptora
Patricia Santos Fernández
Colocadora

 

ADESTRADOR
            
FERNANDO D. CUETO PEDROTTI
HORARIO DE ADESTRAMENTOS
LUNS      19:00     ZALAETA           
MARTES  20:00     ZALAETA
XOVES    21:30     P. SAGRADA FAMILIA
VENRES  19:00     P. SAGRADA FAMILIA



______________________________________________________________________


LIGA FEV  FEMININA

DORSAL
NOME
POSTO
Marta Esperanza Llera
Colocadora
Alba Rumbo Rigal
Opuesta
Nancy Campos Fariña
Central
Olaya García Talbo
Central
Sheyla Arias Loures
Receptora
Rocía Durán Portela
Receptora
Verónica Oliveira Garaboa
Receptora
Laura Lago Costoya
Receptora
Cristal Paz Bonilla
Líbero
Noemí Sánchez Rodríguez
Líbero
Irene Vázquez Lamas
Central
María Galego Montero
Opuesta
Macarena Corbo Bozzola
Colocadora
Marta Fraga Guntín
Receptora
 
ADESTRADORES
              
JORGE BARRERO AMOR
FERNANDO D. CUETO PEDROTTI
HORARIO DE ADESTRAMENTOS:
LUNS    20:30   ZALAETA
MARTES  21:00   P. SAGRADA FAMILIA
XOVES   20:30   ZALAETA
VENRES  21:00   P. SAGRADA FAMILIA

_____________________________________________________________________________

1ª DIVISIÓN MASCULINA

   

DORSAL
NOME
01
Ángel Losada
Opuesto
02
Juan Diego Villa
Central
03
Asier García de Dios
Central/Opuesto
05
Borja Pereira
Opuesto/Receptor
06
Miguel Ángel Martínez
Líbero
08
Julián Piquín
Opuesto lesionado
09
Alejandro Feijoo
Receptor
10
Ignacio Porrit
central
11
Brais Gómez-Reino
Líbero
12
Fernando de Valenzuela
Receptor
13
Jorge Lendoiro
Receptor
16
Daniel Espasandín
        Central  juvenil

 

ADESTRADORES
              
          ANGEL LOSADA

            ASIER GARCÍA DE DIOS

_______________________________________________________________________________________